Akvizice Gatzsch

09/30/2021

Motto zní: „Využití spolupráce a směřování k poskytování komplexních služeb.“

Společnost weba klade již více než 40 let na své produkty a služby ty nejvyšší nároky, ale nadto tento expert na výrobu nástrojů se sídlem v Dietachu (Rakousko) podniká potřebné kroky i k úspěšnému spoluutváření trhu. weba vyvíjí a vyrábí pro globální automobilový průmysl sofistikované nástroje pro tváření plechů pro konstrukční díly s vysokou a nejvyšší pevností z oceli, hliníku nebo uhlíkových vláken pro výrobu odlehčených karoserií.

Společnost přichází s ambiciózními projekty s cílem zajistit vysokou spokojenost zákazníků. V této souvislosti usiluje o kontinuální rozvoj stávajících technologií a prověřuje cesty budoucího směřování. Výrobní metody jsou optimalizovány a procesy digitalizovány. weba neustále rozšiřuje své produktové portfolio: od vývoje vysokopevnostních dílů přes konstrukci a výrobu nástrojů až po fundované digitální měření, optimalizaci sériového procesu a zaštiťuje požadavky svých zákazníků po celém světě. Tyto své služby doplňuje weba  o výrobu měřících a kontrolních přípravků, mobilní zákaznický servis, stejně jako přejímku předsériové a sériové výroby dílů.

Zakoupením podílu ve společnosti Gatzsch Schweißtechnik GmbH získala weba důležitého obchodního partnera a učinila tak významný krok k tomu stát se poskytovatelem komplexních produktů a služeb pro dodavatele do automobilového průmyslu.

Společnost Gatzsch Schweißtechnik GmbH se sídlem v Attendornu, založena v roce 1979, vyrábí inovativní, částečně a plně automatizované spojovací systémy pro automobilový dodavatelský průmysl. Klíčovými produkty společnosti jsou stroje a systémy pro odporové svařování konstrukčních částí karoserií osobních automobilů tvářených za studena a za tepla. Výsostní postavení na trhu zajišťuje firmě koncept modulárního odporového svařovacího systému „G-Prime“ s dokonalými svařovacími vlastnostmi.

Ve spojení s firmou Gatzsch poskytuje weba nyní svářecí technologie a může tak nabídnout svým mezinárodním zákazníkům řešení na míru až po finální sestavu všech komponent. Gatzsch očekává od změny další růstový potenciál a pokračuje beze změn ve svém současném obchodním modelu. Ve vedení společnosti Gatzsch Schweißtechnik GmbH stane vedle stávajícího jednatele Martina Gatzsche rovněž Hannes Feuerhuber,  jednatel weba Werkzeugbau Betriebs GmbH.

 

News

11/14/2022

weba uspěla v soutěži Ceny hejtmana Olomouckého kraje za společenskou odpovědnost

pokračování..
02/24/2022

Digitální vývoj procesů poskytuje podrobnou analýzu výroby v reálném čase a optimalizaci celého procesu tváření za tepla, což vede k vyšší úrovni kontroly kvality.

pokračování..
09/30/2021

Motto zní: „Využití spolupráce a směřování k poskytování komplexních služeb.“

pokračování..