Profesionální zakázková výroba ve stavebnictví, obrábění, zkoušení nástrojů, lisů i měřicí a laserové techniky

Od nápadu přímo k počítači, weba znamená precizní myšlení, jehož výsledky technicky realizuje náš zkušený designérský tým. Všestranný strojový park obráběcích center s inovativními automatizačními systémy zajišťuje maximální flexibilitu našich výrobních zařízení. Rozsáhlé zkušenosti a osobitý instinkt našich specializovaných odborníků jsou vyžadovány zejména při montáži součástí a zkoušení nářadí.

 

Přehled oblastí smluvní výroby:

Vývoj komponentů
Frézování obrobků z oceli, litiny, hliníku nebo uhlíku
Lisovací práce
Validace a optimalizace procesu tváření

INŽENÝRSTVÍ ... zde se vize stávají skutečností

Je to malý krok od vývoje komponentů k návrhu nástroje. K realizaci našich technicky špičkových nástrojů používáme moderní systémy v našem technickém oddělení. S uzavřeným řetězcem CAD a CAM programů a zkušenostmi našeho týmu nastavujeme nové standardy! Počítačová simulace s AutoForm podporuje studii proveditelnosti a dláždí cestu k 3D návrhu. Používáme to k vytváření relevantních analýz tváření a poskytování optimalizačních nápadů v rané fázi. Zkušený konstrukční tým pro vás vyvíjí inovativní a jedinečné koncepty nástrojů. K optimalizaci účinnosti chlazení našich nástrojů pro tváření za tepla používáme Simulia.

 

Přesné frézování ... mnoho tun znalostí, které se staly hmotou

Aby byl nástroj schopen zobrazit obrys, vyžaduje extrémní přesnost a přesné programování. Nejmodernější obráběcí stroje a programovací systémy umožňují vyrábět velmi komplikované tvary a obrysy. Používají se pouze frézovací nástroje, které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu. Tato infrastruktura je nezbytným předpokladem pro plný rozvoj dovedností našeho obráběcího týmu.

Více než 40 dynamických, výkonných tříosých a pětiosých obráběcích center zajišťuje maximální flexibilitu při obrábění náročných materiálů a velkých, složitých obrobků až do rozměrů 8 000 x 3 100 x 1 800 mm a 25 t.

Montáž a zkoušení ... zde se spojuje to, co k sobě patří

Náš vliv je založen na našem týmu, který s velkým nasazením, nadšením a flexibilitou řeší každý problém, ať je jakkoli složitý, k vaší spokojenosti. Pro vyzkoušení nástrojů používáme mechanické lisy do lisovací kapacity 2500 tun. Testujeme bezpečnost procesů a provádíme realistické simulace procesních podmínek zákazníka. Zvláštní pozornost věnujeme vysoké přesnosti paralelismu a přesnosti zastavení. Zařízení našich lisoven představuje optimum pro tváření vysokopevnostních a ultravysokopevnostních materiálů.

 

Nekompromisní výkon díky jedinečné laserové technologii

Maximální produktivitu a optimální řezný výkon s 5osým laserovým řezáním trojrozměrných součástí a obrysů zaručují sériové laserové systémy. K dispozici jsou tři laserové systémy pro řezání materiálů do tloušťky plechu 20 mm a rozměrů 4 000 x 1 500 x 750 mm. Programování je prováděno systémy CATIA. Ovládání a ruční vytváření programů lze realizovat pomocí kamery Tech Vision.

 

Smysluplné výsledky testů pro zajištění optimální kvality

Díky naší plně vybavené laboratoři kvality realizujeme mimořádné optimalizace v technologii tváření. Kromě hmatových a digitálních měřicích systémů provádíme v našich interních laboratořích kvality také metalografické rozbory a mechanické zkoušky materiálů, čímž zajišťujeme nejvyšší požadavky na kvalitu.