FLEXIBILITA V CELÉM VÝROBNÍM PROCESU NÁSTROJŮ

Pro naše zákazníky vyvíjíme řešení výroby nástrojů na míru a optimalizujeme všechny výrobní kroky našich lisovacích a tvářecích nástrojů. Díky prvotřídním službám a bezkonkurenční flexibilitě podporujeme projekty od vývoje až po konečnou kontrolu kvality. Naše odborné znalosti jsou založeny na dlouholetých zkušenostech, pokročilých systémech CAD, nejmodernějších výrobních a měřicích technologiích a rozsáhlém laboratorním vybavení pro nejvyšší standardy kvality. Naše vysoce výkonné hydraulické lisy umožňují specializované zkoušky.

INŽENÝRSTVÍ

Svět 3D designu: Definování nových dimenzí

Díky dlouholetým zkušenostem a využití moderních 3D technologií je zajištěn optimální design nástrojů. V našem vývojovém oddělení jsou inovace a efektivní řešení pro vaše designové výzvy na prvním místě. Objevte svět CAD konstrukce a realizujte své projekty společně s námi.
 

Pokračovat ve čtení

CNC OBRÁBĚNÍ

Nejvyšší přesnost a flexibilita při obrábění

Objevte přesnost výroby lisovacích a tvářecích nástrojů. Využijte našich rozsáhlých odborných znalostí a zkušeností, jak pomocí naší obráběcí infrastruktury a nejmodernějších obráběcích center vyrábíme i ty nejsložitější tvary a kontury s mimořádnou přesností.

Pokračovat ve čtení

LASEROVÉ ŘEZÁNÍ

3D laserové řezání pro složité kontury

Zjistěte, jak naše pokročilé pětiosé laserové stroje zpracovávají trojrozměrné součásti a složité kontury s maximální přesností. Naše laserové řezací systémy nastavují nová měřítka, pokud jde o řezný výkon a produktivitu bez kompromisů. Nabízíme bezkonkurenční odborné znalosti a kvalitu pro vaše nejnáročnější laserové díly.

Pokračovat ve čtení

Měřicí technika

Moderní kontrolní přístroje a laboratorní vybavení pro prvotřídní výsledky

Naše nejmodernější měřicí technika zaručuje přesné a významné výsledky kontrol, abychom dodali prvotřídní produkty, které odpovídají nejvyšším standardům kvality. Nabízíme širokou škálu pokročilých laboratorních technik a měřicích metod, abyste vždy získali ty nejlepší výsledky.
 

Pokračovat ve čtení

Tvářecí lis

Testování nástrojů a montáž

Naše dílny spojují všechny klíčové komponenty pro kvalitní stříhací a tvářecí nástroje. Za reálných podmínek tváření zkoumáme spolehlivost našich nástrojů a usilujeme o dokonalost v každém kroku.


Pokračovat ve čtení