Imprint

Děkujeme vám za návštěvu webových stránek weba Werkzeugbau Betriebs GmbH. Při návštěvě našeho webu může weba Werkzeugbau Betriebs GmbH automaticky zaznamenávat osobní a technická data z vašeho zařízení. Tyto informace jsou zachovávány v důvěrnosti a nejsou sdíleny s třetími stranami. Ačkoli tuto webovou stránku spravujeme s maximální péčí, nemůžeme garantovat přesnost, aktuálnost a úplnost poskytovaných informací. Společnost weba Werkzeugbau Betriebs GmbH vylučuje jakoukoli odpovědnost za škody vzniklé přímo nebo nepřímo z používání této webové stránky, pokud nejsou založeny na úmyslu nebo hrubé nedbalosti. Veškeré texty, obrázky, zvukové soubory a další zde zveřejněné informace, s výjimkou zvláště označených článků, jsou chráněny autorským právem a jsou majetkem společnosti weba Werkzeugbau Betriebs GmbH. Jakékoli celkové nebo částečné reprodukce bez předchozího písemného souhlasu weba Werkzeugbau Betriebs GmbH není povoleno. Název weba, logo weba a nápis weba jsou chráněnými obchodními značkami společnosti weba Werkzeugbau Betriebs GmbH. Společnost weba Werkzeugbau Betriebs GmbH je zapsána v obchodním rejstříku u Okresního soudu ve Steyru, Rakousko. Soudní pravomoc má příslušný soud pro Steyr, Rakousko.

Poznámku k používání textů generovaných umělou inteligencí

Některé texty na těchto webových stránkách byly vytvořeny s podporou umělé inteligence (AI). Použití technologií AI nám umožňuje poskytovat vám vždy aktuální a relevantní obsah. I přes pečlivou kontrolu mohou automatizované texty obsahovat chyby. V případě oprav nebo zpětné vazby k našemu obsahu kontaktujte náš tým na adrese marketing@weba.at. Děkujeme vám za pochopení a důvěru ve společnost weba Werkzeugbau.

Poznámka k odpovědnosti: Přes pečlivou kontrolu obsahu nejsme zodpovědní za obsah externích odkazů. Za tento obsah jsou výhradně zodpovědní provozovatelé odkazovaných stránek.

weba Werkzeugbau Betriebs GmbH
Weba-Straße 2, A-4407 Dietach
Tel.: +43 7252 72807
Email: office@weba.at
GPS: 48°05'17.8"N 14°25'44.1"E

Krajský soud: Steyr, AT
Číslo obchodního rejstříku: FN 120 460y
Daňové identifikační číslo (DIČ): ATU24214106
Generální ředitel: Hannes Feuerhuber 

​​​​​​​Profesní sdružení: Zemská cech kovodělců; Oddělení řemesel a řemeslné výroby; WKOÖ
Předmět podnikání: Výroba kovových výrobků, obchod s výrobky a zbožím všeho druhu
Orgán odpovědný podle ECG: Okresní hejtmanství Steyr - Land
Odborné a profesní přidružení k obchodní a živnostenské komoře: WKÖ, WKOÖ

Linie webu: Tato webová stránka poskytuje informace o naší společnosti, našich produktech a službách, stejně jako o odvětví, ve kterém působíme. Slouží jako platforma pro poskytování aktuálních firemních zpráv, produktových a odvětvových blogů a pro podporu naší značky. Je k dispozici veřejnosti, našim zákazníkům a partnerům.

Fotografie / Ilustrace