NEWS PORTÁL

Vítejte u společnosti Weba - vašeho partnera pro inovace a kvalitu

V naší sekci novinek vás vždy informujeme o nejnovějším vývoji, úspěších a objevech ve společnosti weba. Ať už se jedná o naše nejnovější produktové inovace, partnerství nebo firemní akce - zde najdete všechny důležité informace, které potřebujete, abyste byli o krok napřed.

Zůstaňte s námi v kontaktu a zjistěte, jak utváříme budoucnost výroby nástrojů!

O SPOLEČNOSTI WEBA

Od svého založení v roce 1982 se společnost weba etablovala jako přední specialista na výrobu nástrojů pro tváření za tepla a tvářecí techniku. weba zaměstnává více než 300 kvalifikovaných a obětavých zaměstnanců na třech různých místech a kombinuje nejmodernější technologie s hlubokými odbornými znalostmi, aby mohla svým zákazníkům nabídnout individuální a inovativní řešení.
Sídlo a vývojové centrum v rakouském Dietachu tvoří kreativní centrum společnosti weba, kde se realizují inovativní nápady a pokročilé technologie. Závod v Olomouci v České republice se zaměřuje na výrobu nástrojů pro tváření za tepla a sériovou výrobu, zatímco společnost Gatzsch Schweißtechnik GmbH v německém Attendornu obohacuje nabídku společnosti weba o prvotřídní technologie spojování a svařování již od roku 2021.
Společnost weba se vyznačuje inovativní firemní filozofií orientovanou na kvalitu, která se zaměřuje jak na potřeby zákazníků, tak na blaho svých zaměstnanců.

DALŠÍ INFORMACE & MULTIMÉDIA

Umožňujeme vám přístup k široké škále užitečných a informativních materiálů.

zde pokračujte

Porträt von Jasmina Tricic, Marketingleitung der weba Werkzeugbau in Dietach

kontakt pro média

Jasmina Tricic
Marketing/PR 

+43 7252 72807 1007

napsat e-mail