PŘESNÉ TVÁŘENÍ ZA STUDENA PRO VYSOKOPEVNOSTNÍ OCELI

Krátké časy a vysoká přesnost - to jsou pilíře, na kterých stojí náš úspěch v oblasti tváření za studena. Specializujeme se na vývoj a výrobu složitých lisovacích a ohraňovacích nástrojů pro vysokopevnostní a ultrapevnostní oceli, které se používají v sofistikovaných konstrukčních dílech. Naše odborné znalosti zaručují našim partnerům sofistikovaný sortiment nástrojů, který se skládá z linkových a přenosových nástrojů a je podporován plně automatizovanou manipulací s uchopovači a roboty.

LINEÁRNÍ A TRANSFEROVÉ NÁSTROJE

Maximální efektivita a dlouhá životnost

Specializujeme se na vývoj komplexních děrovacích a tvářecích nástrojů, které jsou určeny pro lisování materiálů nejvyšší pevnosti a pro vysoké výrobní rychlosti. Díky našim hlubokým odborným znalostem v oblasti plánování metod a pevnostní analýzy, jakož i díky použití materiálů obzvláště odolných proti opotřebení, zaručujeme mimořádnou trvanlivost a procesní spolehlivost našich nástrojů. Pro zvýšení výkonu vyrábíme naše přenosové a linkové nástroje také ve více verzích, někdy pro různé komponenty. Každý nástroj je důkazem naší oddanosti kvalitě a efektivitě a je navržen tak, aby splňoval vaše náročné požadavky.

Další technologie:

Vkládání děrovacích matic
Obrubování
Válcování

PLATINOVÝ ŘEZ

Úsporná výroba díky standardizaci

Při výrobě našich vysoce přesných nástrojů pro řezání platin se zaměřujeme na nejvyšší kvalitu a maximální efektivitu využití zdrojů, abychom zajistili, že vaše produkce probíhá hladce a efektivně. Naše odborné znalosti zahrnují standardizovanou výrobu platinových řezů, což nám umožňuje je vyrábět nákladově efektivně, aniž bychom uzavírali kompromisy v kvalitě nebo využití materiálu.

PROVĚŘENÁ KOMPETENCE VE STUDENÉM TVÁŘENÍ