vaše výhody - GLOBÁLNÍ PERSPEKTIVY A INOVAČNÍ SÍLA

Začni svoji kariéru ve společnosti weba Werkzeugbau a objev globální příležitosti v oblasti tváření materiálů pro automobilový průmysl. Je to odvětví s celosvětovým úspěchem, které se specializuje na tváření materiálů, jako je kov, a má vliv na různé průmyslové odvětví po celém světě. Zde můžeš být součástí rozmanitých projektů, které revolučně mění výrobní metody.

GLOBÁLNÍ KARIÉROVÉ PŘÍLEŽITOSTI V AUTOMOBILARSKÉM PRŮMYSLU

Jako výrobce a dodavatel pro automobilový průmysl vyrábíme zařízení, která se používají k tváření dílů na lisovacích strojích. Původně založena jako malá forma a nástrojařství v Dietachu s pouhými 20 zaměstnanci, dnes dodáváme naše lisovací a tvářecí nástroje po celém světě.

U nás pracuješ na inovativních projektech v dynamickém týmu a získáváš mezinárodní zkušenosti. Objevuj rozmanité výzvy a možnost cestování po celém světě.

TRVÁCÍ ÚSPĚCH V PROPJATÉM SVĚTĚ

weba má čtyřicetiletou historii podnikání s kontinuitou a silným podnikatelským duchem. Jsme známí po celém světě pro naši jedinečnou odbornost v oblasti tváření materiálů a patříme do úspěšné rodinné firmy. S 48 pobočkami ve 18 zemích se pro naše zaměstnance otevírají také mezinárodní kariérní příležitosti uvnitř skupiny.

Naše firemní kultura podporuje spolupráci a pokrok. Zvláště klademe důraz na rozvoj našich zaměstnanců. Naše odborné znalosti a standardy kvality nás postavily do pozice preferovaného partnera v automobilovém průmyslu. Těšíme se, že budeme pokračovat v úspěšné historii společně s tebou.

ROZMANITÉ A JEDINEČNÉ VÝZVY V OBLASTI TVÁŘECÍ TECHNIKY

U nás není rutina na pořadu dne. Každý projekt je jedinečný a přináší rozmanité úkoly a vzrušující výzvy. Podporujeme vlastní iniciativu a nápady v našem mezinárodním týmu, kde můžeš společně s talentovanými kolegyněmi a kolegy vyvíjet inovativní řešení v oblasti tvářecí techniky.

Naše dynamické a motivující pracovní prostředí staví na týmové práci a individuální odpovědnosti. Pokud hledáš inspirativní výzvu, podívej se na naše volné pozice v Olomouci a posuň svou kariéru kupředu. Těšíme se na tebe!

INOVÁTOŘI – TVÉ MÍSTO PRO POKROK A KREATIVITU

Naše zkušenosti a závazek kvalitě pohání inovace v oblasti teplé tvářecí techniky. Díky investicím do výzkumu a vývoje nabízíme prvotřídní produkty a služby. V weba můžeš spoluvytvářet budoucnost automobilového průmyslu a rozvíjet se v dynamickém prostředí. Pokud hledáš firmu, která podporuje inovace a pokrok, jsi u nás na správném místě.

Pracovní místa ve firmě weba

Jsi připraven(a) dobýt svět tvářecí techniky?

Zjisti, jak se můžeš stát součástí našeho týmu.

Prohlédni si nabídku pracovních míst.

 

Volná Místa