Automotive.2024 - Rakouská cesta k dokonalosti: nutnost pro mezinárodní automobilový průmysl

Dietach, Rakousko - Od 5. do 6. června 2024 se voestalpine Stahlwelt promění v horké místo mezinárodního automobilového průmyslu. Známá konference "Automotive.2024 - Austrian Road to Excellence", kterou pořádá Automobilový klastr, opět přiláká řadu odborníků a osob s rozhodovací pravomocí z celého odvětví. Je to příležitost seznámit se s převratnými vizemi, inovacemi a technologiemi budoucnosti v oblasti moderní mobility a diskutovat o nich.

Navštivte nás na stánku č. 2.

Také my ve společnosti weba Werkzeugbau jsme hrdí na to, že se můžeme této prestižní akce zúčastnit. Na stánku č. 2 budeme prezentovat náš nejnovější vývoj a technologie v oblasti technologie tváření za studena a za tepla. Naše inovativní nástroje určují standardy a nabízejí výrobcům a dodavatelům v automobilovém průmyslu efektivní a perspektivní řešení.

Místo setkávání dodavatelů, výrobců a výzkumných pracovníků

"Automotive.2024 - Rakouská cesta k dokonalosti" je nejen platformou pro výměnu nápadů, ale také jevištěm pro průlomové inovace. Zde se setkávají dodavatelé, výrobci a výzkumní pracovníci, aby společně posunuli technologický vývoj a utvářeli budoucnost mobility. Akce nabízí řadu příležitostí k navazování kontaktů, předávání znalostí a objevování nových obchodních příležitostí.

Inspirace a pokrok

Naše účast na této konferenci zdůrazňuje náš závazek ke kvalitě a inovacím. Ve společnosti weba Werkzeugbau se spoléháme na nejmodernější technologie a hluboké odborné znalosti, abychom našim zákazníkům poskytli řešení na míru. Navštivte nás na našem stánku a nechte se inspirovat naším nejnovějším vývojem.

Udělejte si poznámku: 2024

Zapište si datum a buďte u toho, až se v Linci sejde mezinárodní automobilový průmysl. Veletrh "Automotive.2024 - Rakouská cesta k dokonalosti" je jedinečnou příležitostí, jak se seznámit s nejnovějšími trendy a technologiemi a navázat cenné kontakty.

Těšíme se, že vás přivítáme na stánku č. 2 a budeme společně utvářet budoucnost automobilového průmyslu. Brzy na viděnou ve voestalpine Stahlwelt!

 

Místo konání: 

voestalpine Stahlwelt
voestalpine-Straße 4
4020 Linz

Na místě je dostatek bezplatných parkovacích míst.

Na místě jsou 2 nabíjecí místa Linz AG.

Events Partnerschaften Innovationen